Новини

Луганське регіональне відділення АМУ та Агенція економічного розвитку «Слобожанщина» впроваджує інструменти місцевого економічного розвитку в об’єднаних громадах

18 березня в Новопсковській селищній обєднаній триторіальній громаді (ОТГ), яку було створено в липні 2015 року, проведено друге засідання Комітету зі стратегічного планування.

Стратегія розвитку міста Сєвєродонецька до 2020 року

Нижче можна ознайомитись з текстом Стратегії розвитку міста Сєвєродонецька до 2020 року з текстом Профіля міста Сєвєродонецька та з пропозиціями проектів Каталога інвестиційних пропозицій.

Стратегія розвитку м. Сєвєродонецька до 2020 року (*.pdf)

Профіль м. Сєвєродонецька (*.pdf)

Каталог інвестиційних пропозицій (*.pdf)

Агенція економічного розвитку м.Сєвєродонецька провела семінар для підприємців "Фандрейзинг: залучення ресурсів"

За підтримки ПРООН та Уряду Японії Агенція економічного розвитку м.Сєвєродонецька провела семінар для підприємців "Фандрейзинг: залучення ресурсів". Навколо 20 учасників отримали знання та прийняли участь у практичних роботах щодо підготовки проектних пропозицій для участі у конкурсах міжнародних донорських організацій. Досвідчений тренер Володимир Проскурнін не тільки провів міні-лекції, а також організував роботу груп, кожна з яких виконувала відповідне завдання та мала змогу презентувати результати колективної праці.

Експерти Офісу Агенції економічного розвитку продовжують консультації бізнесу щодо розробки бізнес-планів та вирішення проблемних питань.

Контакти Офісу; м.Сєвєродонецьк, вул.Єгорова, б.22, офіс 302, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. www.sda.com.ua