Прес-реліз. Створення Агенції економічного розвитку міста Сєвєродонецька за підтримки ПРООН та Уряду Японії

on .

Прес-реліз

У місті Сєвєродонецьку розпочинається реалізація проекту «Створення Агенції економічного розвитку міста Сєвєродонецька за підтримки ПРООН та Уряду Японії.

Виконавець проекту – Луганське регіональне відділення Асоціації міст України.

  

Даний проект має на меті сприяти створенню нового бізнесу та збереженню, розширенню існуючого бізнесу у місті, створення нових робочих місць, а також встановлення ефективних комунікацій між владою, бізнес-спільнотою та громадою у сфері місцевого економічного розвитку.

Завдання проекту:

1. Створення громадської організації Агенції економічного розвитку з метою надання послуг щодо започаткування, ведення та розширення місцевого бізнесу у партнерстві із Сєвєродонецькою міською радою.

2. Матеріально-технічне оснащення роботи Офісу АЕР, кадрове та методичне забезпечення.

3. Складання бізнес-плану роботи АЕР на 2015 – 2017 роки

4. Організація індивідуальних консультацій для підприємців, допомога у розробці бізнес-проектів (індивідуальні зустрічі – робота консультантів)

5.Навчання для підприємців з питань започаткування та ведення підприємницької діяльності, розробка бізнес-планів та проектів, пошук фінансування (два семінари-тренінги)

6. Організація відкритого та прозорого діалогу між владою, бізнесом та громадою щодо обговорення бізнес-ідей та проблематики (проведення 2 фокус-груп)

7. Розробка та затвердження міською радою Стратегії економічного розвитку міста Сєвєродонецька до 2020 року за участі бізнесу, громадськості (попередня стратегія закінчується у 2015 році).

8. Створення реєстру вільних земельних ділянок та об’єктів нерухомості, розробка каталогу інвестиційних пропозицій, оприлюднення інформації на сайті міської ради та АЕР

9. Виготовлення стендів для підприємців, розміщення їх в Центрі зайнятості, офісі АЕР

10.Створення бази даних експертів та клієнтів АЕР

Контактна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 050-281-45-68. Після організації Офісу АЕР контакти будуть розширені.