Проведено друге засідання Комітету із розробки Стратегічного плану економічного розвитку міста Сєвєродонецька до 2020 року.

on .

 

 

 

Прес-реліз

10 листопада 2015 року Луганське регіональне відділення Асоціації міст України в рамках проекту "Створення Агенції економічного розвитку міста Сєвєродонецька", який реалізується за підтримки ПРООН та Уряду Японії, організувало та провело друге засідання Комітету із розробки Стратегічного плану економічного розвитку міста Сєвєродонецька до 2020 року.

 

У засіданні прийняли участь близько 30 осіб – представники муніципалітету, підприємств, міського центру зайнятості, податкової служби, підприємці та громадські діячі.
На засіданні учасники обговорили Профіль територіальної громади, Звіт за результатами фокус-групового дослідження думки підприємців та визначили стратегічні напрямки майбутнього стратегічного плану економічного розвитку міста Сєвєродонецька до 2020 року.
Рішення, які були прийнято членами Комітету зі стратегічного планування:
1.Затверджено стратегічні напрямки розвитку міста:
А.Залучення інвестицій
В.Сприяння розвитку малого та середнього бізнесу
С.Енергоефективне та безпечне місто
D. Комфортне місто із розвиненою інфраструктурою
Е. Активна громада – здорове суспільство
2.Затверджено стратегічне бачення:
Сєвєродонецьк - затишне місто в долині Сіверського Донця з комфортними умовами життя. Індустріальний Центр розвитку Луганщини, привабливий для інвесторів та людей інтелектуальної праці. Місто із високотехнологічним виробництвом, якісною освітою та наукою. Культурний центр здорового способу життя та широкого світогляду.

В другій половині дня робоча група проекту провела фокус-групу для підприємців міста з питань бізнес-ідей та бізнес-проектів. Дані результати будуть покладено в основу стратегічного плану.

 

Наступне засідання КСП планується провести 26 листопада. Велика вдячність підприємцям та громадськості міста за участь у роботі над Стратегічним планом економічного розвитку.

Контактна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 050-281-45-68.