Відбувся семінар на тему «Як розробити бізнес-план?» в рамках проекту «Створення Агенції економічного розвитку м.Сєвєродонецька» за підтримки ПРООН та Уряду Японії

on .

01 грудня 2015 року в рамках проекту «Створення Агенції економічного розвитку м.Сєвєродонецька» за підтримки ПРООН та Уряду Японії проведено семінар «Як розробити бізнес-план?».

Семінар набув великої популярності за кількістю учасників. Замість запланованих 20 на семінар прибуло 37 учасників. В результаті було сформовано 4 робочі групи за бізнес-ідеями: «Майстерня швидкого ремонту одягу», «Кондитерська міні-пекарня», «Ательє шиття одягу», «Салон краси для чоловіків». Кожна робоча група мала змогу пропрацювати усі розділи та скласти бізнес-план своє бізнес-ідеї, а також презентувати свої творчі роботи.

 

Протягом семінару учасникам було роздано інформаційні матеріали, а також презентації в електронному вигляді.

Учасники мали змогу ознайомитися із промоматеріалами Агенції економічного розвитку м.Сєвєродонецька – буклетом.

 

Досвідчений тренер-експерт Ірина Ковра протягом семінару-тренінгу мотивувала учасників до розробки та впровадженню бізнес-плану та доводила необхідність та важливість даної роботи.

 

Бойко Наталія, керівник Агенції економічного розвитку м.Сєвєродонецька проанонсувала проведення наступного семінару 9 грудня 2015 року об 10.00 «Фандрайзинг: як знайти кошти для бізнес-плану?»